Co je to Airbrush ?

Jedná se o velice jemnou stříkací techniku, využívající stlačeného vzduchu k nanášení tenkých pramínků barev, ze kterých se danými postupy vytváří vlastní motiv, obraz, barevné spektrum nebo plynulý přechod z jednoho odstínu do druhého. Díky tomu je možné s barvami doslova kouzlit.
Základními pracovními nástroji jsou speciální stříkací pistole v několika provedeních, lišící se od sebe velikostí, vlastní mechanikou a způsobem použití.Řada začíná tou nejjemnější s téměř hodinářskou mechanikou a tryskou o síle lidského vlasu, pokračuje přes střední velikosti aš po velké lakýrnické pistole
Nabízíme kvalitní airbrush s možností grafického zpracování návrhu a spolupráci se zákazníkem. To znamená výběr samotného návrhu, barev, nápisů, různých efektů Při tvorbě používáme jen ty nejkvalitnější profesionální produkty.
Cena děl je zcela individuální. Největší vliv na cenu má samozřejmě náročnost díla a nikoliv jeho rozměr. Hlavním problémem při tvorbě jsou ostré přechody. Autor, jelikož pracuje se střikací pistolí, si musí na jejich realizaci vyrobit šablony, což je precizní a časově náročná práce.
Na co se dá kreslit? Provádíme na přaní zákazníka airbrush na cokoliv (auto ,moto ,helmu ,snowboard atd. ) .Pevně věříme, že Vás naše nabídka zaujala. V případě zájmu či jakéhokoli dotazu nás prosím kontaktujte.

Kontakt