Potřebujete očistu interiéru?

Čištění mokrou cestou, utěrky z mikrovláken, špičková autokosmetika na bázi nanotechnologií dokáží odstranit i hloubkově usazené nečistoty z vašeho automobilu.

Profesionální čištění interiérů vozidel

 • Vyčistí a vydezinfikuje kompletní vetrací systém vozidel bez použití agresivní chemie
 • Odstraní starou a těžce zažranou špínu na kobercích a čalounění
 • Odstraní nepříjemný zápach po cigaretách
 • Vyčistí Sedačky textilní i kožené, veškeré PVC díly ve vozidle (přístrojová deska apod.), zaschlý asfalt z karoserie, disky kol
 • Perfektně odstraní všechny mušky z kapoty a exponovaných částí


 • Čištění interiéru vozu

  1. Vysátí interiéru včetně kufru, ošetření vnitřních plastů, včetně přístrojové desky.

  2. Vysátí interiéru včetně kufru, ošetření vnitřních plastů, včetně přístrojové desky, oboustranné vyleštění skel a zrcátek, ošetření vnitřních hran dveří a kufru.

  3. Vysátí interiéru včetně kufru, ošetření vnitřních plastů, včetně přístrojové desky, oboustranné vyleštění skel a zrcátek, ošetření vnitřních hran dveří a kufru. Vyčištění sedadel mokrou cestou.

  4. Vysátí interiéru včetně kufru, ošetření vnitřních plastů, včetně přístrojové desky, oboustranné vyleštění skel a zrcátek, ošetření vnitřních hran dveří a kufru. Vyčištění sedadel a koberců včetně kufru mokrou cestou.

  5. Vysátí interiéru včetně kufru, ošetření vnitřních plastů, včetně přístrojové desky, oboustranné vyleštění skel a zrcátek, ošetření vnitřních hran dveří a kufru. Vyčištění sedadel, koberců včetně kufru a stropu mokrou cestou. Ošetření těsnících gum dveří a kufru.

  MÁM ZÁJEM

  NAŠE PRÁCE - INTERIÉRY