PLASTI DIP®

PLASTI DIP®  neboli tekutá folie je výbornou volbou pro ty z Vás, kteří chtějí ochránit lak svého vozu před odlétávajícím kamením, solí a škrábanci. Takto ošetřené auto po letech prodáte s krásným, neporušeným lakem bez vad! Koupili jste si firemní auto na leasing? Podipujte ho a za 2 roky Plasti Dip sundáte a vůz prodáte jako nový bez škrábanců či jiných vad na laku.
Máte starý vůz, který chcete prodat nebo mu dodat nový vzhled? Podipujte ho tmavou barvou a ta zakryje různé neduhy a zpomalí jejich další šíření. Nebo si je od nás nechte opravit a můžete ho podipovat i světlým Plasti Dipem.

CENY DOHODOU

Rádi Vám individuelně zodpovíme vaše dotazy a připravíme přesnou cenovou kalkulaci. Pokud chcete vědět technická data a porovnání s fólií napište nám..

OSLNIVÁ NOVINKA - SVÍTÍCÍ PLASTIDIP

Svítící PLASTIDIP je velmi výkonný a kvalitní Plastidip, kterému postačí jen velmi krátká doba nasvícení. Jeho výkon je ovlivňitelný množstvím přisypaného pigmentu na cm². Nejnovější generace představuje nejúčinnější stupeň fosfor barva. Hlavní předností je vynikající schopnost absorbovat / uložit / vyzařovat světlo. Reagují opravdu na jakýkoliv zdroj světla. Ve tmě září až 12 hodin a mají životnost 10 -15 let a velmi dobře odolávají UV záření.