Detailing - je speciální péče, kterou můžete Vašemu vozu dopřát. Základem je renovace laku jehož leštěním se odstraní škrábance, hologramy na autě či různé kosmetické nedostatky. Tuto ochranu zajistí přípravky od firmy Ceramic. V dnešní době je vůz vizitkou majitele a s naší péčí bude do detailu vypadat jako nové.
Ceramic - je revoluční produkt pro ochranu povrchů. Lak využívá hydrofobního efektu kdy se kapalina shromažďuje v kapkách a sklouzává spolu se špínou z povrchu karoserie. Výhodou výrobků Ceramic jsou filtry, které blokují UV záření. Lak zaručuje odolnost nejen proti poškození karoserie během mytí ale i snižuje riziko poškrábání. Barva auta časem slábne a karoserie také není vždy zcela úplně v bezpečí, díky Ceramic bude Vaše auto bezpečně ochráněno. Povrch potažen Ceramic zůstane mnohem déle čistší a přidá tvrdou keramickou vrstvu chránící před vnějšími vlivy. Ceramic lze aplikovat na různé barvené či lakované povrchy, sklo, kovové části, výfukové systémy, plastové a pryžové díly.
Jeho základní vlastnosti:

 • vodu odpudivost
 • ochrana sytosti barev
 • vysoká tvrdost
 • odolnost UV

 • Vzniklá nano vrstva
  má vynikající vodu odpuzující vlastnost a úspěšně odráží špínu, a proto nemusíte často navštěvovat automyčku. Auto, bez ohledu na počasí, bude vypadat jako nové. Zároveň tvrdá vrstva chrání auto před krupobitím, větvemi a jinými poškrábáními. Pro řidiče je praktické i to, že lak si nevyžaduje žádnou speciální údržbu a ani po vícenásobných škrábancích neztrácí svou barvu ani lesk. Použitím naše technologie změní vaše auto na mistrovské dílo, které poskytuje ideální lesk a skutečnou ochranu.

  NAŠE PRÁCE - CERAMIC

  Ukázka Ceramicu

  Pro představu Nano technologie

  Ceramic PRO

  Jak to probíhá

  Ukázka aplikace Ceramic PRO

  ZPŮSOBY APLIKACE:

  Ceramic Lak - keramická ochrana laku, dlouhá životnost, UV ochrana, odolnost vůči poškrábání, chemická odolnost, vysoký lesk..
  Ceramic Light - nano ochrana laku, životnost 24 měsíců, UV ochrana, odolnost vůči poškrábání, chemická odolnost, vysoký lesk...
  Ceramic Leather - ochrana kůže, udržuje kůži měkou, UV ochrana,odolné proti otěru...
  Ceramic Textile - povlak na textil, odpuzuje kapaliny, udržjuje vlákna čistá a odolná proti otěru...
  Ceramic Rain - povlak na sklo, trvale čisté odolávající vodním shlukům či špíně.